Hvem er vi?

«Vi er syv samfunnsengasjerte og ambisiøse Studenter og nyutdannede fra Tekonlogimiljøet i Trondheim (NTNU), NHH i Bergen og St. Gallen i Sveits som drømmer om å komme opp med morgendagens løsninger for en mer bærekraftig verden»


På teamet er vi:

Halvor Mjøen Berg

LinkedIn-profil

halvor.berg@effisense.no

Håkon Andreas Hyttedalen

LinkedIn-profil

hakon.hyttedalen@effisense.no

Daniel Svendsen

LinkedIn-profil

daniel.svendsen@effisense.no

Eskil Pedersen

LinkedIn-profil

eskil.pedersen@effisense.no

Ivar Håland Carlsen

LinkedIn-profil

ivar.carlsen@effisense.no

Ludvig Brannsether Ellingsen

LinkedIn-profil

ludvig@effisense.no

Einar Sommerfeldt

LinkedIn-profil

einar@effisense.no